Bacteri 5 Infantis Bonusan

49,99

Dit product vervangt de Darmocare Infantis. 

Bacteri 5 Infantis biedt een complete samenstelling voor ondersteuning aan de start van de eerste levensfase.

Meer informatie


+ -

Profiteer van extra voordeel :

* GRATIS verzending binnen Nederland bij besteding boven 50 Euro (onder de 3 KG)
* Verzendkosten naar België zijn € 7,95 en gratis boven 150 Euro ( onder de 3 Kg )

* 10% extra korting op uw gehele order bij besteding boven  75.00 Euro (excl. verzendkosten)
* 15% extra korting op uw gehele order bij besteding boven 150.00 Euro (excl. verzendkosten)

Bacteri 5 Infantis biedt 5 speciaal voor baby’s en jonge kinderen geselecteerde lactobacillusstammen. Dit product is volledig vrij van suiker, zoet- en smaakstoffen en lactose. Het kan daarom al direct na de geboorte gegeven worden, bijvoorbeeld in een flesje (afgekolfde) melk. Omdat we overdoseren op het moment van productie, bevat elke sachet tot het eind van de houdbaarheidstermijn gegarandeerd minimaal 3 miljard levensvatbare bacteriën (KVE).

Helaas hebben wij geconstateerd dat er op het doosje van de Bacteri 5 Infantis een fout is gemaakt. In de ondertitel staat 5x109 bacteriën bevatten dat is niet juist. Dat moet 3x109 zijn. In de samenstelling wordt het wel correct aangegeven. Wij nemen maatregelen om het doosje zo spoedig mogelijk aan te passen.
  • Bevat 5 speciaal voor baby’s en jonge kinderen geselecteerde lactobacillusstammen
  • Volledig suiker- en lactosevrij, kan direct na de geboorte in een flesje worden gegeven
  • Overgedoseerd bij productie, waardoor gegarandeerd 3 miljard KVE tot einde houdbaarheidstermijn
Samenstelling per dagdosering van 1 sachet  
Mix van bacteriestammen: Lb. reuteri LR92, Lb. rhamnosus LR1, Lc. lactis SP38, Bb. lactis BLC1, Bb. longum ssp. infantis BI221

3 x 10⁹ KVE

Inuline

250 mg

Ingredienten
Maltodextrine, inuline, mix van bacteriestammen.

Gebruik
Tenzij anders aanbevolen de inhoud van een sachet mengen met lauwwarm water (niet warmer dan 37 °C), afgekolfde moedermelk of vruchtensap (vanaf 8 maanden), kort doorroeren of schudden en toedienen. Aanbevolen dosering niet overschrijden.

Droog en afgesloten bewaren bij kamertemperatuur.

Schrijf uw recensie

Bacteri 5 Infantis Bonusan

Bacteri 5 Infantis Bonusan

Dit product vervangt de Darmocare Infantis. 

Bacteri 5 Infantis biedt een complete samenstelling voor ondersteuning aan de start van de eerste levensfase.

Schrijf uw recensie

Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...