Lekker kauwkoekje als ontbijt. Van gerst- in plaats van havervlokken. Van appels met schil en al. Mooi vezelrijk dus.
Wat doe jij altijd met de stelen en minder malse bladeren van boerenkool? Weggooien, op de compost, aan de dieren voeren? Maak er eens overheerlijke crackers mee!
Hoe maak je vegan courgettebrood, die óók glutenvrij is? Dit recept is er eentje voor in de boeken. Met een eiwitrijke basis van zonnebloempitpasta en havermeel maak je in een uurtje een heerlijk homemade brood.
Maak deze heerlijke sappige cake met sinaasappel in alle vormen: rasp, sap én pulp! Met Erythritol poeder als suikervervanger kan je extra genieten van dit gezonde feestje op je bord.
Dit recept uit de Italiaanse keuken is heerlijk als Vegetarische hapjes & tapas, Hoofdgerechten & Pasta. Tevens past het perfect in een Lactosevrij, Vegetarisch, Glutenvrij & Veganistisch dieet.
KlantenService